Biskub Malý si opět rýpl do prezidenta. Prý vede „bezobsažné plkání“

Biskub Malý si opět rýpl do prezidenta. Prý vede „bezobsažné plkání“

674


Biskup Václav Malý se na sociálních sítích věnuje převážně cirkevních a duchovních otázek. Občas ale zveřejní i svůj názor na aktuální politické dění. Naposledy zhodnotil vystoupení prezidenta Zemana v pořadu Týden s prezidentem.


Václav Malý, pomocný biskup pražský, se po čase opět pustil do Miloše Zemana. „Včera jsem po delší době poslouchal rozhovor s panem prezidentem na stanici Barrandov. Moderátor pan Soukup stále na někoho nasazuje. Jeho moderování nechávám bez komentáře. A odpovědi pana prezidenta byly velmi plytké,“ zhodnotil celý rozhovor duchovní.


Podle Malého by měl prezident vystupovat a mluvit jinak. „Od hlavy státu bych očekával mnohem víc, než jen plkání se štulci všem, kdo se nevejde do smýšlení obou protagonistů,“ rýpnul si biskup Malý.


Ten v minulosti již několikrát kritizoval Miloše Zemana. Například kvůli státním vyznamenání. „Nejedna vyznamenaná osoba ve mně vzbuzuje rozpaky,“ přiznal před časem biskup Malý.Jedná se o názorový článek redakce Megazine.cz. Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...