Anglické věznice: Muslimské gangy nutí ostatní vězně konvertovat na islám

Anglické věznice: Muslimské gangy nutí ostatní vězně konvertovat na islám

484
Ilustrační foto. Muslim

Ministerstvo spravedlnosti Velké Británie ve své nové zprávě odhalilo, že muslimské gangy v tamních věznicích nutí ostatní vězně konvertovat na islám a dodržovat islámská pravidla.


Gangy mají dokonce vlastní propracovanou hierarchii a systém rolí jako například nabírač, bojovník, donucovač či vedoucí. Ti, kdo jsou trestaní za teroristické činy se dostávají do vysokých pozic, stejně jako ti, kteří umí arabsky a mohou tak číst verše z Koránu.


Gangy zavedly muslimská pravidla, jako nošení spodního prádla do sprch či zákaz konzumování slaniny. S podivem je, že muslimské gangy jsou jedinými organizovanými strukturami v britských věznicích.


Zaměřují se zejména na nově příchozí, nutí je konvertovat a v případě odporu přijde i bití a vyhrožování, že i v jiných věznicích mají své „kamarády“.


Pastor Paul Song popsal situaci ve věznici Brixton: „Pokud někdo sekulární přijde do věznice a chce vést bezpečný život pod ochranou gangů, musí se stát Muslimem.“Kopírování obsahu je bez předchozího povolení zakázáno, sdílení je vítáno. Zdroj zde.

loading...